Fujitsu Technology Solutions

Adres: ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa
Strona: https://www.fujitsu.com/pl/


Jest doradcą wspierającym firmy w procesach transformacji cyfrowej oraz w zakresie rozwiązań biznesowych. Jest to jeden z głównych dostawców nowych technologii i profesjonalnego sprzętu w zakresie IT i komunikacji (ICT) dla ponad 100 krajów w Europie, Azji i Afryce. Fujitsu proponuje efektywne narzędzia i usługi, koncentrujące się na najważniejszych obszarach sprawnego funkcjonowania biznesu. Bogata oferta marki skierowana
jest do profesjonalistów i przedsiębiorców, opierających swoje funkcjonowanie o dane, gdzie szczególną rolę zajmują systemy przetwarzające, analizujące i przechowujące informacje. 

Wyróżnikiem marki Fujitsu jest profesjonalna kadra ekspercka, oferująca klientom kompleksowe wsparcie i wprowadzająca wewnątrz organizacji najwyższy poziom dojrzałości biznesowej w zakresie procesów IT. Klienci mogą korzystać z doradztwa ekspertów w różnorodnych zakresach tematycznych, czy też wsparcia konsultantów technicznych. Rozwiązania klasy premium i kompleksowe doradztwo ze strony zaufanego partnera, jakim jest Fujitsu, przyspieszają transformację cyfrową firm, oferując im nowe możliwości i wysoką wydajność. 

Fujitsu Technology Solutions sp. z o. o. jest na polskim rynku obecna od 2001 roku. Od lat marka buduje bogate portfolio klientów z szerokiego przekroju branż i sektorów. W Polsce organizacja ma biura w trzech miastach
– w Warszawie oraz w Łodzi i w Katowicach, gdzie znajdują się Global Delivery Center firmy, świadczące usługi
w zakresie pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT dla klientów korporacyjnych, przede wszystkim z branży finansowo-bankowej i telekomunikacyjnej w ponad 10 językach obcych. W Polsce marka Fujitsu zatrudnia ponad 3800 osób. Prezesem Fujitsu Poland jest Dariusz Kwieciński (dane z sierpnia 2023 r.)