Światłowód Inwestycje

Adres: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa
Strona: https://swiatlowodinwestycje.pl/


(S-I) to otwarty i niezależny hurtowy operator sieci światłowodowych, oferujący usługi wyłącznie operatorom telekomunikacyjnym, którzy z wykorzystaniem tej infrastruktury dostarczają Internet użytkownikom.
Aktualnie docieramy do 1,5  miliona gospodarstw domowych, a do 2025 roku nasza sieć rozszerzy się do 2,4 miliona zasięgu w całej Polsce.

Budujemy sieci FTTH na terenach z ograniczonym dostępem do szybkiego Internetu. Dzięki temu odbiorcy indywidualni mają możliwość wyboru dostawcy Internetu i usług dodatkowych.

Swoboda wyboru? Zawsze na pierwszym miejscu. Naszą misją jest poprawa jakości życia Polaków poprzez rozbudowę sieci światłowodowej na terenie małych gmin, powiatów i miast.

Jesteśmy operatorem hurtowym, którego zasięg oferowany jest wyłącznie w technologii FTTH (Fiber to the Home). Przywiązujemy dużą wagę do równoważności przy oferowanej współpracy międzyoperatorskiej, zapewniając każdemu z operatorów korzystających te same warunki. Równocześnie jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi operatorami na jednakowych zasadach. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, takimi jak API, Portal www, Kalendarz Montera czy narzędzia telediagnostyczne, które wspierają operatorów współpracujących z nami.

Przywiązujemy ogromną wagę do innowacji i doskonalenia naszych usług. Dlatego stale wprowadzamy nowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów. Są one dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku telekomunikacyjnego.

Współpraca z nami to nie tylko korzyści technologiczne, ale także wsparcie biznesowe. Zapewniamy naszym partnerom kompleksowe wsparcie techniczne oraz dostęp do naszych ekspertów. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom operatorów telekomunikacyjnych.

Światłowód Inwestycje to gwarancja jakości, innowacji i partnerskiego podejścia do biznesu telekomunikacyjnego.