image

Zapraszamy na konferencję technologiczną #ScaleITGlobal, która odbędzie się 4 marca 2024 roku w Google for Startups Campus w Warszawie (Plac Konesera 10).

Event zaplanowany jest w godzinach 12.00 – 17.00. Rejestracja rozpocznie się od godziny 11.00. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą dowód osobisty.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Google i GITEX, którego przedstawiciele przylecą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Organizatorem platformy networkingowej GITEX jest instytucja rządowa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Dubai World Trade Centre, która bezpośrednio współpracuje z Ministerstwem Cyfryzacji odnośnie projektów technologicznych. Dodatkowo w wydarzeniu weźmą udział Ambasador/Dyplomata z Ambasady ZEA w Polsce oraz przedstawiciel Dubai Chamber of Digital Economy.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie potencjału i korzyści z działalności na Bliskim Wschodzie dla polskich przedsiębiorców oraz wskazanie, dlaczego polska branża technologiczna jest niezwykle interesująca do współpracy dla firm ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w kontekście planowanych przez Dubaj inicjatyw. Ponadto udział w wydarzeniu umożliwi wartościowy networking między innymi z decydentami instytucji rządowych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W konferencji weźmie udział około 200 firm z sektora technologicznego/IT. Event skierowany jest zarówno do startupów, jak i firm już biznesowo dojrzałych. W przypadku startupów, w ramach wydarzenia odbędzie się Pitch Competition. W konkursie zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w postaci przelotu, zakwaterowania i dodatkowo bezpłatnego stoiska na GITEX-startup 2024 lub GITEX-startup Europe 2025.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się wypełniając formularz. Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne.

Udział w konferencji niesie ze sobą liczne korzyści dla przedsiębiorców, które przedstawiam poniżej:

 1. Networking z reprezentantem z Ambasady ZEA w Polsce:
 • Otwarcie konferencji przez reprezentanta Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce stwarza unikalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych na wysokim szczeblu.
 • Ambasada UAE wyraziła chęć poznania polskich firm technologicznych zainteresowanych ekspansją na Bliski Wschód, co otwiera drzwi do potencjalnych partnerstw i wsparcia biznesowego.
 1. Networking z przedstawicielem Dubai Chamber of Digital Economy:
 • Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Dubai Chamber of Digital Economy umożliwia zrozumienie lokalnych realiów biznesowych oraz potencjalnych korzyści wynikających we współpracy.
 1. Spotkania z osobami na najwyższych stanowiskach w firmach Google i GITEX:
 • Szansa na bezpośrednie rozmowy z kluczowymi osobami w firmach o światowej renomie takich, jak Google i GITEX, co może prowadzić do potencjalnych partnerstw biznesowych.
 1. Współpraca z firmami z branży technologicznej i IT z Polski:
 • Umożliwienie nawiązania nowych relacji biznesowych z polskimi przedsiębiorstwami z sektora technologicznego.
 1. Pozyskanie wiedzy na temat ekspansji na rynki międzynarodowe:
 • Pozyskanie informacji na temat strategii i możliwości globalnego zasięgu poprzez platformy networkingowe takie, jak GITEX.
 1. Rozwój rynku technologicznego dla startupów:
 • Poznanie, jak startupy mogą przyciągać inwestorów oraz jak rozwija się rynek technologiczny dla nowych przedsięwzięć.
 1. Wpływ firm technologicznych na rozwój branży:
 • Zrozumienie, w jaki sposób firmy technologiczne z gotowymi rozwiązaniami wpływają na rozwój całej branży i jak globalnie skalują swój biznes.
 1. Atrakcyjność Bliskiego Wschodu dla ekspansji:
 • Przegląd powodów, dla których Bliski Wschód stanowi atrakcyjny rynek dla ekspansji w najbliższych latach.
 1. Historie sukcesu firm technologicznych:
 • Poznanie inspirujących historii międzynarodowych firm technologicznych, które odniosły sukces dzięki współpracy z GITEX GLOBAL.
 1. Najnowsze trendy technologiczne i strategie projektowe:
 • Zapoznanie się z najnowszymi trendami technologicznymi oraz strategiami projektowymi oferowanymi przez Bliski Wschód.

Udział w konferencji stanowi nie tylko źródło cennej wiedzy, ale również otwiera drzwi firmom i startupom do potencjalnych partnerstw i rozwoju biznesowego na arenie międzynarodowej.

AGENDA

Bezpośredni kontakt do organizatora:
Hanna Góra
Tel. +48 451 657 761