image

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji udzieliła patronatu Targom Pracy i Praktyk dla Elektroników, które odbędą się 23 października 2023 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Organizatorzy zapraszają pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w wydarzeniu.

Targi Pracy i Praktyk Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. w październiku i na przełomie lutego i marca. W ciągu 1-dniowych targów brało udział ponad 50 wystawców, a podczas wydarzenia 2-dniowego nawet 70 firm i instytucji.

Zazwyczaj wśród uczestników najwięcej firm reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Wydarzenie cieszy się popularnością nie tylko wśród studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich i nie tylko.

Organizatorzy planują dystrybucję elektronicznej wersji katalogu wśród studentów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni, a także wśród partnerów medialnych. Zgłoszeń do katalogu oraz zgłoszenia wystawców można dokonać do dnia 18 września 2023 r.

Premiera katalogu zaplanowana jest na 19 października 2023 r.

Po więcej szczegółów nt. wydarzenia zapraszamy na STRONĘ organizatora.