image

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji objęła patronatem jedno z najważniejszych wydarzeń w branży technologicznej – SoDA Conference 2023, organizowane przez Software Development Association Poland (SoDA). Tematem przewodnim tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 4-5 października* w Warszawie jest „SHAPING THE FUTURE. Polskie IT w Dobie Zmian”.

SoDA Conference 2023 to nie tylko okazja do poszerzenia swojej branżowej wiedzy, ale także niepowtarzalna szansa na cenne spotkania i wymianę doświadczeń z ekspertami z całego świata. Tematyka tegorocznej konferencji jest niezwykle aktualna – będziemy dyskutować o dynamicznym rozwoju sztucznej inteligencji, postępującej cyfryzacji oraz globalnych wyzwaniach, które wpływają na rozwój polskiego rynku technologicznego ale także o kształtowaniu przyszłości branży IT w Polsce, odnajdywaniu się w czasach kryzysów i niepewności, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w praktyce, przyszłości pracownika IT w dobie automatyzacji

Na scenie SoDA Conference zaprezentują się wybitni eksperci, między innymi keynote speakerzy:

– Edmond Cunningham z Cmaetron LLC, który posiada 30-letnie doświadczenie jako ekspert i doradca w branży IT w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

– Michael Murray, CEO Power Technology, ekspert w obszarze energii odnawialnej z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu na amerykańskim rynku technologicznym.

– Mikko Virtanen, przedstawiciel fińskiej firmy konsultingowej Agileday, który podzieli się swoją wiedzą o prowadzeniu globalnego biznesu konsultingowego, tworzeniu oprogramowania i rozwoju na rynkach skandynawskich.

Wydarzenie zwieńczy Gala SoDA Awards, podczas której po raz trzeci przyznane zostaną nagrody branży IT dla najlepszych firm i projektów w takich kategoriach, jak np.: wzrost przychodów z eksportu, projekt innowacyjny czy projekt, który wywarł pozytywny wpływ społeczny.

UWAGA! Członkowie PIIT otrzymują zniżkę 15% na drugi dzień konferencji

Więcej informacji w Sekretariacie PIIT sekretariat@piit.org.pl

Więcej o wydarzeniu na stronie organizatora