image

Procurement Festival EBF to pierwsze takie wydarzenie łączące sektor zamówień publicznych i zakupów komercyjnych – zarówno kupujących jak i sprzedających, zamawiających i wykonawców.

Zaplanowany na dwa dni festiwal – 23 i 24 listopada 2023 r., oprócz paneli dyskusyjnych i prelekcji zaoferuje uczestnikom m.in. interaktywne warsztaty i komfortową przestrzeń networkingową. Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających zakupami w firmach, organizacjach i instytucjach publicznych.

W pierwszym dniu festiwalu EBF grono niezależnych ekspertów przyzna nagrody EBF Awards dla liderów sektora zakupów i zamówień

Wydarzenie organizowane przez Marketplanet zostało objęte Patronatem Honorowym Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Do udziału w EBF zaproszeni zostali najlepsi eksperci i praktycy z obszaru zakupów B2B oraz zamówień publicznych. Część merytoryczna rozłożona  będzie pomiędzy dwie równoległe sceny – komercyjną i dla instytucji publicznych. Całość podzielono na 4 eksperckie bloki tematyczne. Debaty i prelekcje będą dotyczyły najnowszych trendów w obszarze zakupów i zamówień publicznych, wyzwań i nadchodzących zmian, w tym także technologicznych.

– EBF to nie tylko merytoryka na najwyższym poziomie. To dwa dni pełne inspirujących dyskusji, warsztatów, wydarzeń sportowych i spotkanie ze sztuką. Czekamy na managerów, którzy chcą zanurzyć się w świecie zakupów, zarówno z dużych firm, jak i MŚP. Wszystko to w atmosferze pełnej pozytywnej energii i nowych możliwości – mówi Piotr Matysik, prezes zarządu Marketplanet.

Pełna agenda festiwalu EBF i możliwość rejestracji dostępne są pod linkiem.

UWAGA! W ramach patronatu PIIT, Członkowie Izby otrzymują 20% rabatu przy rejestracji!