image

PIIT objęła patronatem honorowym Otwarte Forum AI, łączące środowiska naukowe, technologiczne, biznesowe i prawne wokół kluczowych zagadnień związanych z rozwojem sztucznej inteligencji.

PIIT jest współtwórcą wydarzenia wraz ze Społecznym Komitetem Otwartego Forum AI oraz SGH AI Lab.

Forum odbędzie się w dwóch lokalizacjach: 11 czerwca 2025 r. w Centrum Przestrzeni Innowacji SGH oraz 12 czerwca 2025 r. w Google Campus Warsaw. 

Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli nauki, technologii, biznesu i prawa, tworząc przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Celem forum jest stworzenie przestrzeni do rozmowy i współpracy nad odpowiedzialnym rozwojem AI, uwzględniającym aspekty etyczne, bezpieczeństwo oraz skuteczność wdrożeń.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję:

  • Poznania praktyk w zakresie rozwoju i regulacji AI
  • Spotkania się z liderami branży, naukowcami, innowatorami, badaczami i decydentami
  • Zaangażowania w budowę otwartego i odpowiedzialnego ekosystemu AI

Forum organizowane przez ekspertów wyróżnia się merytorycznym podejściem, skupiając się na treści i dyskusji bez elementów marketingowych.

W panelach udział wezmą m.in.:

  • Borys Stokalski – Członek Rady PIIT oraz Przewodniczący Komitetu Przełomowych Technologii
  • Emil Kędzierski – Członek Rady PIIT oraz Członek Komitetu Przełomowych Technologii
  • Prof. Michał Jackowski – Wiceprzewodniczący Społeczny Komitet Pierwszego Otwartego Forum AI, mediator w Sądzie Polubownym PIIT
  • Dr Izabella Krzemińska – Wiceprzewodnicząca Komitetu Przełomowych Technologii
  • Maciej Lewandowski – Wiceprzewodniczący Komitetu Przełomowych Technologii
  • Piotr Brzyski – Członek Komitetu Przełomowych Technologii

Rejestracja dzień 1

Rejestracja dzień 2

Więcej o wydarzeniu