image

PIIT objęła patronatem honorowym 32. konferencję PLNOG, która odbędzie się w dniach 13-14 maja 2024 r. w Krakowie

PLNOG to wydarzenie, w którym uczestniczą polscy dostawcy usług internetowych, operatorzy sieci oraz entuzjaści rozwoju rynku ICT i ISP. Konferencja już od 15 lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej telekomunikacji i kreują technologiczne trendy. 

Kto tym razem zatrzęsie sceną PLNOGa?

Agenda konferencji zapowiada się niezwykle obiecująco i pęka w szwach od znanych oraz cenionych nazwisk z branży ICT. Nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT, praktycznej dawki wiedzy z życia inżyniera sieciowego, biznesowych rozmów i wymiany doświadczeń z kolegami po fachu, a także sesji Q&A. Prelegentami będą m.in. Tony Przygienda, Marek Natkaniec, Łukasz Bromirski, Tomasz Szewczyk.

Organizatorzy stawiają na trzy ścieżki tematyczne, z których każda skupia się na innej dziedzinie związanej z branżą telco:

●  Operatorzy – jest to ścieżka stworzona z myślą o największych graczach na rynku. Dowiesz się wiele na temat światłowodu od Orange, a także poznasz nowe technologie wykorzystywane w branży.

●  Regulacje i Organizacja – panel skierowany do małych i dużych dostawców rynku telco. Poruszone zostaną zagadnienia związane z prawem i regulacjami oraz z bezpieczeństwem sieci.

● Edukacja – miejsce, w którym możesz poszerzyć swoją wiedzę. Prelekcje zostaną poprowadzone przez wykładowców akademickich, liderów biznesowych oraz studentów.

Więcej o wydarzeniu   

Rejestracja