image

PIIT objęła patronatem honorowym wydarzenie pn. Fujitsu Partner Day 2024, które odbędzie się stacjonarnie w dniu 11 czerwca 2024 r. 
w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Podczas Fujitsu Partner Day 2024 to kluczowe wydarzenie skierowane do partnerów firmy. Spotkanie zgromadzi przedstawicieli i przedstawicielki biznesu, ekspertów i ekspertki branży oraz partnerów technologicznych Fujitsu.

Podczas nadchodzącej edycji Fujitsu Partner Day 2024 uczestnicy i uczestniczki będą mieli/miały okazję wspólnie odkrywać technologie jutra, które na stałe wpisały się w krajobraz współczesnego biznesu i codzienności. W programie przewidziano inspirujące prezentacje, interaktywne sesje oraz liczne okazje do networkingu i wymiany doświadczeń.

W trakcie wydarzenia Fujitsu odpowie na pytania dotyczące kluczowych innowacji z obszaru zrównoważonej transformacji, możliwości budowania trwałych relacji biznesowych poprzez współpracę z firmą i jej partnerami, a także korzyści płynących z nowej edycji programu Cyberbonus. Przedstawione zostaną zaawansowane rozwiązania dla Data Center, opcje wsparcia Fujitsu dla bezpieczeństwa danych
w chmurze prywatnej, a także możliwości, jakie otwiera wykorzystanie technologii AI (takich jak Fujitsu Private GPT) w optymalizacji procesów biznesowych.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Więcej o wydarzeniu