image

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji udzieliła patronatu konferencji Cyber24Day, która odbędzie się 10 października 2023 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele rządu, administracji, pracownicy wojskowi, cywilni, eksperci, naukowcy i przedstawiciele mediów, by pochylić się nad najważniejszymi zagadnieniami i wyzwaniami cyberbezpieczeństwa, stojącymi przed Polską w ujęciu globalnym.

„Zapraszamy na konferencję o cyberbezpieczeństwie i technologii. Podczas Cyber24 Day spotkają się eksperci, decydenci polityczni, przedstawiciele administracji państwowej i wojska oraz praktycy i akademicy, którzy będą debatować o najważniejszych kwestiach, związanych z cyberbezpieczeństwem. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, ale też okazją do promocji firm będących liderami w zakresie rozwiązań cyberbezpieczeństwa” – komentuje August Żywczyk, wiceprezes Zarządu Grupy Defence24.

„To już tradycja, że w czasie Cyber24 Day ogłaszane są ważne decyzje dla polskiej cyfryzacji, rozmawia się o strategicznych projektach cyfrowych z punktu widzenia państwa i kształtuje kierunek debaty publicznej. Mamy nadzieję, że tym wydarzeniem przyczyniamy się pośrednio do zwiększania poziomu wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa wśród Polaków, co jest naszym celem, również jako redakcji” – komentuje Nikola Bochyńska, redaktor naczelna serwisu CyberDefence24.pl.

Polscy i zagraniczni goście będą także w tym roku pochylali się nad tematyką cyberobrony w ujęciu cywilnym i wojskowym, zagadnieniami sztucznej inteligencji, bezpiecznej łączności, rolą platform cyfrowych we współczesnym świecie czy trendami przyszłości w cyberbezpieczeństwie.

Po raz pierwszy – wręczenie nagród „Filary Cyberbezpieczeństwa”

W tym roku po raz pierwszy w historii redakcja CyberDefence24 przyzna też swoje nagrody – Filary Cyberbezpieczeństwa, w ramach których wyróżnione zostaną osoby, firmy i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniają się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w Polsce. Statuetki zostaną wręczone w kategoriach: „Firma roku”, „Rozwiązanie/usługa roku”, „Startup roku”, „Człowiek roku”, „NGO / Inicjatywa roku” oraz „Nagroda specjalna”.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest pod adresem: Rejestracja – Cyber24 Day

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: www.cyber24day.pl