image

PIIT objęła patronatem honorowym konferencję pn. Cyber24 Day, która odbędzie się stacjonarnie w Warszawie w dniu 2 października 2024 r. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Defence24.

V edycja konferencji jest poświęcona cyfryzacji, cyberbezpieczeństwu i nowym technologiom. Przedstawiciele rządu, wojska, eksperci i analitycy z Polski i świata będą dyskutowali o przyszłych kierunkach rozwoju branży.

Konferencja Cyber24 Day, organizowana przez Grupę Defence24 na stałe wpisała się w harmonogram najważniejszych wydarzeń z branży cyberbezpieczeństwa.  2 października odbędzie się szereg debat, dyskusji i zakulisowych rozmów, które skupią się na bezpieczeństwie cyfrowym, cyberbezpieczeństwie i nowych technologiach z uwzględnieniem m.in. sztucznej inteligencji. W Hotelu Marriott obecni będą przedstawiciele rządu, administracji, pracownicy wojskowi, cywilni, eksperci, naukowcy, przedstawiciele mediów z Polski oraz reprezentanci Europy i świata, by omówić wyzwania stojące przed branżą w ujęciu krajowym i globalnym. Udział w wydarzeniu potwierdził już wicepremier i minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski oraz gen. dyw. Karol Molenda, Dowódca Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni (DKWOC), którzy wygłoszą przemówienia otwierające.

Jednak to nie wszystko: w tym roku nie zabraknie gości specjalnych oraz międzynarodowych debat w formule firechat.

„Mam przyjemność ponownie zaprosić Państwa na Cyber24 Day, czołową konferencję poświęconą kluczowym zagadnieniom związanym
z cyberbezpieczeństwem. Tegoroczna edycja skupi się na funkcjonowaniu środowiska cybernetycznego w Polsce i na świecie, operacjach wojskowych w cyberprzestrzeni, problematyce wojny informacyjnej, współpracy cywilno – wojskowej oraz sztucznej inteligencji. Będziemy omawiać, jak przygotować się na wyzwania wynikające z cyberprzestrzeni i jak zbudować efektywny system cyberbezpieczeństwa” – komentuje August Żywczyk, Wiceprezes Zarządu Defence24.

„Mamy nadzieję, że organizując konferencję Cyber24 Day przyczyniamy się do szerzenia wiedzy o cyberbezpieczeństwie i cyfryzacji, które – dziś już nikt chyba nie ma wątpliwości – dotyczą każdego z nas. Całodniowe wydarzenie jest też zwykle świetną okazją do ogłoszenia ważnych informacji branżowych i miejscem, gdzie można spotkać ważnych gości z Polski i świata” – dodaje Nikola Bochyńska, redaktor naczelna serwisu CyberDefence24.pl.

W panelu dyskusyjnym pn. „Wszystkie bolączki cyber. Oczekiwania kontra rzeczywistość” weźmie udział Andrzej Dulka – Prezes PIIT.

Z roku na rok konferencja cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co pokazuje, że rośnie świadomość strategicznego znaczenia projektów cyfrowych z punktu widzenia państwa i obywatela.

Członkowie PIIT otrzymują rabat w wysokości 30%. Szczegóły w oddzielnej wiadomości mailowej.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja na stronie: Rejestracja – Cyber24 Day .

Więcej o wydarzeniu  www.cyber24day.pl