image

PIIT objęła patronatem honorowym festiwal pt. Code Europe, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2024 r.  w Krakowie w formie stacjonarnej oraz online. Organizatorem wydarzenia jest Absolvent.pl.

Code Europe to nie tylko zwykłe wydarzenie IT — to miejsce, gdzie najlepsi eksperci z całego świata gromadzą się, by dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczeniami i przekraczać granice technologii oraz szansa, aby odkryć najnowsze trendy i nawiązać kontakty, które mogą kształtować Twoją przyszłość zawodową w branży technologicznej.

Festiwal jest dla wszystkich entuzjastów technologii, deweloperów, architektów oprogramowania, specjalistów DevOps, zapaleńców bezpieczeństwa, profesjonalistów ds. produktu, specjalistów ds. danych i pasjonatów QA, którzy chcą dzielić się wiedzą i razem ją zdobywać!

Dlaczego warto być częścią Code Europe?

  • Unikalne spojrzenie: ucz się od najlepszych prelegentów, którzy dzielą się najświeższymi spojrzeniami i doświadczeniami z branży technologicznej.
  • Networking: poznaj innych entuzjastów technologii, współpracuj nad pomysłami i nawiąż kontakty, które mogą wpłynąć na Twoją dalszą ścieżkę kariery.
  • Paliwo karierowe: odkryj możliwości, połącz się z gigantami branży i zdobądź wgląd w najgorętsze trendy i możliwości w branży IT
    i technologii.
  • Najlepsi prelegenci: przygotuj się na prelekcje z liderami technologicznymi takimi jak Venkat Subramaniam, José Valim, Sébastien Chopin, Sven Peters, Michelle Sandford i wielu, wielu innych!

Członkowie PIIT otrzymują dodatkowe 20% rabatu na bilety, zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: sektretariat@piit.org.pl

Więcej o wydarzeniu