image

13 września br. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Fujitsu Partner Day – spotkania partnerów biznesowych firmy Fujitsu Polska. Celem imprezy jest m.in. wymiana doświadczeń, budowanie relacji z partnerami, a także prezentacja najnowszych osiągnięć i możliwości Fujitsu w wielu obszarach.

Podczas Fujitsu Partner Day 2023uczestnicy porozmawiają m.in. o tym, jak budować wspólny ekosystem i realizować strategię biznesową opartą o ideę zrównoważonej transformacji. Nie zabraknie też informacji o nowoczesnych technologiach rozwijanych przez Fujitsu oraz ofercie produktów i usług. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na program partnerski „Fujitsu SELECT Partner”, który pozwala na budowanie biznesu wspólnie z Fujitsu. Poza tym, odbędzie się prezentacja obecnej edycji programu lojalnościowego „Cyberbonus” (dla właścicieli i pracowników firm zajmujących się sprzedażą produktów Fujitsu Technology Solutions).

W trakcie Fujitsu Partner Day 2023 Dariusz Kwieciński, CEO Fujitsu Polska oraz członek PIIT opowie o strategii Fujitsu i wyzwaniach dla biznesu, a Marcin Gwara przybliży uczestnikom plany rozwoju programu partnerskiego i całego ekosystemu Fujitsu. Przemysław Szabelak, Business Development Director Fujitsu Polska, pokaże natomiast innowacyjne partnerstwa oraz nakreśli wizję synergii w ekosystemie technologicznym. Piotr Kraś, Senior Manager, Solution Engineering w WMware, zaprezentuje z kolei wspólne rozwiązania Fujitsu i Vmware dla cyfrowej transformacji.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Christian Leutner, Head of European Platform Business w Fujitsu. Podczas swojego wystąpienia przybliży uczestnikom założenia europejskiej strategii firmy.

Podsumowaniem wystąpień będzie panel dyskusyjny – „Jak budować konkurencyjność na rynku we współpracy z Fujitsu”.  Michał Marzec, Wiceprezes Zarządu Filbico, oraz Artur Skoczylas, Członek Zarządu e-service, przybliżą historie wdrożeń rozwiązań Fujitsu z udziałem ich firm partnerskich, podzielą się swoimi doświadczeniami ze współpracy oraz opowiedzą jak radzą sobie z głównymi wyzwaniami w realizacji projektów. Ważną częścią dyskusji będzie też potencjał rozwoju biznesu w kooperacji z Fujitsu, w tym w zakresie tworzenia nowego oprogramowania i ekspansji zagranicznej.

Następnie uczestnicy spotkania wezmą udział w gali, podczas której nagrodzeni zostaną Partnerzy Fujitsu Poland za ich wyjątkowe osiągnięcia.

Fujitsu Partner Day 2023
13 września 2023 | Start: 13:30 | Miejsce: Forteca Kręgliccy – ul. Zakroczymska 12, Warszawa.