image

PIIT objęła Patronatem Honorowym Konferencję 4DEVELOPERS, która odbędzie się 23 maja 2023 r. na PGE Narodowy

Ponad 100 prelekcji, praktyczne warsztaty IT, 14 ścieżek tematycznych. Prawdziwy festiwal języków programowania już 18 kwietnia 2023 w Warszawie! 

Jesteś programistą, testerem, architektem lub specjalistą IT? Szukasz okazji, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie od najlepszych ekspertów w branży? Konferencja 4Developers to miejsce dla Ciebie!

Przygotuj się na pełen inspiracji dzień, wypełniony prezentacjami, warsztatami i panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez doświadczonych specjalistów. Poznaj najnowsze trendy i technologie w dziedzinie programowania, testowania, architektury i projektowania.

Dlaczego warto uczestniczyć? 

  1. To doskonała szansa na poznanie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie IT: konferencja 4Developers to idealne miejsce na zdobycie wiedzy na temat najnowszych narzędzi i rozwiązań, które pomogą lepiej wykonywać pracę.
  2. Możliwość spotkania z najlepszymi ekspertami: 4Developers gromadzi ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu uczestnicy mają okazję poznać najlepszych w swojej branży i zdobyć cenne wskazówki i porady.
  3. Rozwój osobisty i zawodowy: uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach, prezentacjach i panelach dyskusyjnych, które pomogą im zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć swoje kompetencje.
  4. Nawiązanie wartościowych kontaktów: konferencja 4Developers to także możliwość, by spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniu, co może przynieść wiele korzyści zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.
  5. Niezapomniane wrażenia: konferencja to nie tylko okazja do zdobywania wiedzy i rozwijania się zawodowo, ale także do przeżycia niezapomnianych wrażeń. Na uczestników będzie czekać bogata strefa wystawowa, ciekawe konkursy i cenne nagrody!

KUP BILET

AGENDA

UWAGA! Członkowie PIIT otrzymują 10% zniżki na bilety wstępu na wydarzenie! Więcej informacji w Sekretariacie PIIT sekretariat@piit.org.pl