image

Uniwersytet Wrocławski zaprasza maturzystów i osoby chcące poszerzyć kompetencje do studiowania na kierunku „Prawo e-biznesu”.
W roku akademickim 2024/2025 odbędzie się druga edycja tych studiów.  PIIT objęła patronat honorowy nad tym kierunkiem

Te niestacjonarne (zaoczne) studia I stopnia łączą zagadnienia prawne, ekonomiczne i finansowe związane z cyfrową gospodarką. Dzięki wykładom i ćwiczeniom, składających się na program studiów, można zdobyć wiedzę, kompetencje i umiejętności przydatne
w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, we wspieraniu profesjonalnym doradztwem lub wykonywaniu obowiązków pracownika w dynamicznie rozwijającym się sektorze ICT lub w ramach handlu elektronicznego. 

Studenci mają możliwość nieodpłatnego uczestniczenia w wielu dodatkowych wydarzeniach organizowanych przez Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej oraz koło naukowe BPK LegalNet działające na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (w mijającym roku odbyła się choćby wizyta studyjna w warszawskim Microsoft Technology Center, a NASK przeprowadził specjalistyczne „Warsztaty z cyberbezpieczeństwa”).

Szczegółowe informacje o rekrutacji dostępne pod linkiem.