image

Od maja Irlandczycy mają możliwość skorzystania z dedykowanych kursów oferowanych przez Future Collars, Członka PIIT –  szkołę kompetencji cyfrowych, która rozszerza swoją działalność na Irlandię. To kolejny krok w ekspansji szkoły na europejskim rynku i potwierdzenie jej znaczenia jako partnera edukacyjnego dla czołowych firm technologicznych.

– Nie zwalniamy tempa! Po wejściu na bliski wschód i nawiązaniu współpracy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi rozszerzamy działalność o kolejne kierunki ekspansji. Weszliśmy na rynek Irlandii z oferta naszych kusrów i uczymy już pierwsze grupy – komentuje Beata Jarosz, Prezes Future Collars.

Irlandia, będąca dynamicznie rozwijającym się hubem technologicznym, idealnie wpisuje się w strategię ekspansji firmy. Działalność Future Collars zaspokaja potrzeby przebranżowienia się, reskilling i upskilling w tym regionie. To tam ma siedzibę wielu międzynarodowych gigantów technologicznych, takich jak Google, Facebook, Microsoft czy Twitter, które stale poszukują wykwalifikowanych specjalistów IT. Dynamiczny rozwój sektora technologicznego w tym kraju generuje potrzebę posiadania solidnych kompetencji cyfrowych.

Future Collars (członek Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji)  oferuje specjalnie zaprojektowane programy, które umożliwiają przekwalifikowanie się lub rozwinięcie istniejących kompetencji w branży IT, a także bootcampy skierowane zarówno do początkujących, jak i osób już znajdujących się na ścieżce IT. Program obejmuje wsparcie informacyjne i doradcze, w tym specjalistyczny test predyspozycji IT Talent Profile, doradztwo w wyborze odpowiedniego bootcampu, wsparcie w poruszaniu się po rynku pracy oraz dostęp do specjalistycznego kursu języka angielskiego firmy Eklektika.

Więcej informacji o ofercie Future Collars można znaleźć na stronie internetowej.