image

PIIT objęła patronatem honorowym wydarzenie pt. „EBF Warszawa Procurement Festival”, które odbędzie się stacjonarnie w dniach 18-20 września 2024 r. w Warszawie Forcie Mokotów. Organizatorem festiwalu jest firma Marketplanet – dostawca narzędzi wspierających kupujących i ich dostawców na rynku B2B oraz zamawiających w sektorze, a także członek PIIT.

EBF Warszawa Procurement Festival to unikalne wydarzenie dla branży zakupowej w Polsce. EBF to festiwal zakupów wypełniony inspirującymi prelekcjami, interaktywnymi warsztatami oraz networkingiem. Festiwal to przestrzeń do spotkania się świata zakupów komercyjnych z zamówieniami publicznymi, kupujących ze sprzedającymi i zamawiających z wykonawcami. Bogata oferta wydarzeń dodatkowych zapewni niezapomniane wrażenia oraz okazję do zbudowania nowych relacji biznesowych w luźnej atmosferze.

Program drugiej edycji EBF jest wypełniony po brzegi. Event podobnie jak przed rokiem został podzielony na dwa zasadnicze segmenty, realizowane na dwóch osobnych scenach – scenie B2B i scenie zamówień publicznych (B2G). Uczestnicy zainteresowani zakupami w firmach dowiedzą się m.in. o roli AI i automatyzacji w zakupach firmowych. Inne panele skupią się na wątkach związanych z rozwojem zespołu, zagrożeniach geopolitycznych w kontekście strategii zakupowych oraz wielu innych trendach, kluczowych obecnie dla branży zakupów.

Z kolei goście zainteresowani tematyką zamówień w sektorze publicznym będą mieli okazję uczestniczyć m.in. w panelach dotyczących praktycznych skutków zmian w Prawie zamówień publicznych i przyszłości zamówień w kontekście innowacji technologicznych, strategiach związanych z procesami i współpracą w tym obszarze, czy bezpieczeństwa danych.   

W panelu pt. Sztuczna inteligencja w sektorze publicznym: Status quo i innowacyjne praktyki weźmie udział Xawery Konarski, Wiceprezes PIIT.

Członkowie PIIT otrzymują rabat w wysokości 30% od cen obowiązujących na stronie ebfwarszawa.pl. Szczegóły w oddzielnej wiadomości mailowej.

Więcej o EBF