image

Zagraniczne Biuro Handlowe w Amsterdamie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców i startupy z branży FinTech oraz dostarczających rozwiązania AI i biometryczne dla FinTechu do udziału w misji gospodarczej oraz współtworzenia polskiego stoiska podczas konferencji The Next Web Conference 2024.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2024 r. w Zaandam, Niderlandy.

The Next Web jest konferencją organizowaną corocznie od 2006 roku przez The Financial Times Group Limited. Po sukcesach pierwszych edycji stało się największym spotkaniem branży tech / IT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gromadząc ponad 12 tys. uczestników w ubiegłym roku. Wydarzenie skupia kluczowych graczy z branży technologicznej, wpływowe media, przedstawicieli rządów, kadrę kierowniczą wyższego szczebla i inwestorów. Jest to okazja do rozwoju biznesu na arenie międzynarodowej, zwiększenia widoczności marki, spotkania z nowymi klientami i potencjalnymi inwestorami.

Organizacja tegorocznego wydarzenia opiera się na 7 głównych ścieżkach tematycznych, w których dominowały będą zagadnienia: AI, technologie kwantowe, AR i VR, IoT, Web 3.0, FinTech, MarTech, Venture Capital, zrównoważony rozwój technologii oraz innowacje
i promocja startupów.

Link do wydarzenia: Misja gospodarcza na The Next Web Conference 2024 – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)
Formularz rejestracyjny: The Next Web Conference w Królestwie Niderlandów – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

Rejestracja na wydarzenie trwa do 20 maja 2024 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Adrianną Kłoszewską: adrianna.kloszewska@paih.gov.pl