UWAGA CZŁONKOWIE IZBY,

Do Biura Izby wpłynęła deklaracja (18.01.2023 r.) o przyjęcie w poczet członków firmy:

NetWorks! Sp. z o.o.
ul. J.P. Dziekońskiego 3, 00-728 Warszawa
https://www.networks.pl/
Rok założenia: 2011

Rodzaj działalności: planowanie, budowa, utrzymanie i eksploatacja sieci telekomunikacyjnych oraz ich infrastruktury budowlanej, elektrycznej i środowiskowej.

Prezes Zarządu: Maciej Zengel
KRS: 0000387452
NIP: 5272656214
Regon: 142953840

Oferta Firmy:

Pierwsza w Polsce firma kompleksowo zajmująca się planowaniem, budową, utrzymaniem i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych oraz ich infrastruktury budowlanej, elektrycznej i środowiskowej.

W oparciu o bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku telekomunikacyjnego oferuje klientom wsparcie w znalezieniu odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dostarcza również zaawansowane autorskie systemy i narzędzia tworzone przez wysoce wykwalifikowany zespół złożony z programistów oraz administratorów IT.

Wizją NetWorks! jest zapewnienie profesjonalnych usług związanych z sieciami radiowymi, przyczyniających się do budowy najlepszych i najbardziej efektywnych sieci komórkowych w Polsce.

Zgodnie z Regulaminem Przyjęć Członków do PIIT, prosimy o zgłaszanie swoich ewentualnych uwag dotyczących firmy w terminie do dnia 7 lutego 2023 roku na adres: biuro@piit.org.pl