image

Pod patronatem PIIT 14 listopada 2023 r. odbyła się XII edycja konferencji CommonSign „Tożsamość cyfrowej dekady”, organizowana przez Medien Service, Członka PIIT.

Serdecznie dziękuję wszystkim patronom, partnerom, sponsorom, prelegentom, uczestnikom, współorganizatorom za udział w przygotowaniu i realizacji XII edycji konferencji CommonSign „Tożsamość cyfrowej dekady”. Po raz kolejny udało się nam w większości spotkać osobiście, dyskutować merytorycznie i rozbudowywać relacje towarzyskie. Cieszy także udział ponad 400 uczestników naszej konferencji w trybie on-line.

Konferencja organizowana w gronie fachowców i dla fachowców w pełni potwierdziła celowość naszego spotkania, podczas którego w ponad 20 prezentacjach skupiliśmy się na zagadnieniach dotyczących mObywatela 2.0, e-Doręczeń, Rozporządzenia eIDAS.  Wszystkich tematów i aspektów nie omówiliśmy. Mamy nadzieję, że podobnie jak obecnie i za rok wspólnym wysiłkiem przygotujemy kolejny CommonSign jako ciekawe i merytorycznie bogate oraz przydatne dla biznesu, administracji oraz ogółu Polaków spotkanie.

Zapraszam do obejrzenia nagrania konferencji 

Na zdjęciu: Prezes PIIT Andrzej Dulka razem z Michałem Taborem – ekspertem PIIT oraz szefem Zespołu e-Doręczeń oraz Sławomirem Cieślińskim – przewodniczącym Komitetów FINTECH i SMART

Za organizatorów

Sławomir Cieśliński
Medien Service