image

Działający w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji Komitet SMART wiosną 2021 roku dokonał aktualizacji wydanego półtora roku wcześniej „Katalogu rozwiązań Smart”.  Do zawartych w nim pozycji produktowych dodano kilkanaście nowych, do powstania których przyczyniła się pandemia koronawirusa oraz zachodzące w jej trakcie przyspieszenie transformacji cyfrowej.

W Katalogu zostały zebrane rozwiązania z zakresu szeroko pojmowanego rynku inteligentnych rozwiązań, które znajdą zastosowanie lub już sprawdzają się w naszym kraju i na świecie.

To zestawienie dla wszystkich zainteresowanych rozwojem regionów i biznesu, którzy chcą skorzystać z użytecznych narzędzi, a także poszukujących źródła informacji i kontaktów. Współpraca z polskimi firmami dostarczającymi przedstawione w Katalogu SMART rozwiązania może stać się okazją, inspiracją i szansą na poprawę funkcjonowania przedsiębiorstw, instytucji oraz samorządów.

Pojawiły się nowe warunki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania życia społecznego, jak np. potrzeba dobrze przygotowanej  i sprawnie prowadzonej edukacji online, a także problemy związane z funkcjonowaniem biznesu i administracji publicznej, dotyczące np. skutecznego podpisywania dokumentów na odległość, organizowania spotkań onlinie w warunkach ograniczonej liczby osób, które w krótkim czasie zmusiły firmy i organizacje do zdalnego działania, przygotowania nowych procedur  i automatyzacji wielu procesów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Katalogu www.katalogsmart.pl

Zachęcamy do lektury!